Çekince

Çekince

Bu web sitesindeki bilgiler ve bazı dokümanlar güncelliğini yitirmiş olabilir. Otokar bu bilgileri güncelleyeceğine dair herhangi bir taahhüt vermemektedir. Bazı dokümanlarda ileriye dönük görüş ve tahmini rakamlar yer almaktadır. Bunlar Şirket Yönetiminin gelecekteki duruma ilişkin şu andaki görüşlerini yansıtmaktadır ve belli varsayımları içermektedir . Ancak gerçekleşmeler, ileriye dönük görüşleri ve tahmini rakamları oluşturan değişkenlerde ve varsayımlardaki gelişim ve gerçekleşmelere bağımlı olarak farklılık gösterebilecektir.

Hisse senedi fiyat verileri, yatırımcı araçları ve hisse grafikleri Foreks tarafından sağlanmaktadır. Otokar, bu bilgilerin herhangi bir amaç için uygun olarak kullanabileceği, doğruluğu, eksiksiz olması, performansı, güncelliği veya güvenirliği hakkında hiçbir taahhüt veya garanti vermemektedir. Gecikmeler ve eksik veya hatalı bilgilerden web sitenin kullanımında doğabilecek zarar veya hasarlardan Otokar hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.
 

Otokar yönetiminden izin alınmadıkça hiçbir logo veya hak sahibi bulunduğumuz bilgi üçüncü kişilerce başka amaçla kullanılamaz.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. Bu web sitesinde hiçbir şey Otokar hisselerine yatırım yapmaya yönelik değildir. Web-sitesinin ve içeriğinin kullanımından doğan zararlardan Otokar ya da herhangi bir yönetim kurulu üyesi, yöneticisi veya çalışanı sorumlu değildir.

Anahtar Kelimeler