Sosyal Faaliyetler

Sosyal Faaliyetler

Otokar, çalışanlarının iş hayatı dışında; sosyal yaşamına da katkıda bulunarak onların motivasyonu ve bağlılığını sağlamayı hedefler. Bu doğrultuda Otokar çalışan kulüpleri (Gezi Kulübü ve Kültür Sanat Kulübü, su altı kulübü, doğa sporları kulübü gibi) aktivitelerinin yanında, çalışma alanı içerisinde konuşlu dinlenme bahçesi gibi, çalışanların iş dışında sosyalleşebilecekleri ortamlar sunar. Ayrıca, şirket içi kutlamalar, aile şenlikleri, sünnet şöleni, spor turnuvaları (futbol, voleybol, tavla, masa tenisi, bowling,vb.) ve doğa yürüyüşleri gibi tüm Otokar Ailesi'nin katılımına açık etkinlikler düzenler. Bunların yanında çalışanlarımız Otokar Ruhunu Koç Spor Şenlikleri gibi kurumsal yarışlarda gösterdikleri başarılı takım çalışmalarıyla şirketler arası platformda da başarıyla ortaya koyarlar.

Otokarlılar, Koç topluluğunun bir parçası olarak KoçAilem ayrıcalık platformunun avantajlarıyla tüm Türkiye’de alışverişten seyahate, eğitimden sanata hayatın her alanında geçerli
güncel indirimlerinden yararlanıyor. Bunun yanında Sakarya ve İzmit’e özel bölgesel avantajlardan da faydalanarak sağlık, spor, eğlence ve eğitim alanlarındaki bir çok anlaşmalı firmadan indirimli hizmet alabiliyorlar.

Bunların yanında aramıza yeni katılan çalışanlarımızın Sakarya Bölgesi'nde kuracakları yeni yaşama uyum sağlamalarını kolaylaştırmak için misafirhane imkanı sunuyoruz.
 
 

Bisiklet Kulübü

Bisiklet Kulübü Granfondo

Doğa Sporları Kulübü

Koşu Kulübü

Sosyal Sorumluluk Kulübü - Kitap Bağışı ve Kütüphane Kurulumu

Müzik Kulübü