Menüye ulaşmak için tıklayınız İçeriğe ulaşmak için tıklayınız

URAL ZIRHLI TEK KABİN PICK-UP İLK KEZ IDEF’TEÖzellikle emniyet ve iç güvenlik güçlerinin güncel ihtiyaç ve gelecek beklentilerine göre tasarlanan, Türkiye envanterinde başarıyla aktif görev alan URAL’ın Tek Kabin Zırhlı Aracı ilk kez IDEF’te sergileniyor.

Tehlikeli ve risk altındaki bölgelerde yer alan birliklere yakıt, yiyecek ve su gibi hayati öneme sahip malzemelerin ikmali için kullanılmak üzere geliştirilen araç, iç güvenlik güçlerinde operasyon bölgesinde ve askeriyede cephede de ikmal aracı olarak kullanılabiliyor. Zırhlı kabini sayesinde URAL, personelin bu görevlerdeki güvenliğini sağlıyor.

Zırhlı kabin ve motor kompartımanına sahip araç, 1+1 kişi oturma kapasitesine sahip. Araçta aynı zamanda, gövde üzerinde 360 derece dönebilen silah kulesi bulunuyor. Aracın arkasında yer alan kasalar, görev ihtiyacına göre personelin özel bir sabitleme mekanizmasıyla hızla ve kolaylıkla değiştirilebileceği şekilde tasarlandı. Bu sayede hızlı şekilde farklı görevlere uyarlanabilirliği sağlandı.

IDEF 2017’de sergilenen URAL Tek Kabin Pick-Up, operasyon bölgesine su veya yakıt taşımaya uygun “yastık tank”a ve malzeme dolaplarına sahip. Aracın kasasında yer alan dolapla bölgedeki personele karavana malzemeleri taşınabiliyor. Dolap üzerindeki platformda dizel veya jet yakıtı taşımaya uygun birbirinden farklı boyut ve hacimlerde iki adet yastık tank yer alıyor. Bu yastık tanklar, kullanılmadığı durumlarda kolayca katlanabiliyor ve küçük bir hacim kaplayarak saklanabiliyor. Ayrıca, aracın arka gövdesi, çok hızlı şekilde 1500-litre kapasiteli yakıt tankı ile değiştirilebiliyor.

Yüksek hareket kabiliyeti, koruma seviyesi ve sürüş konforunu bir arada sunan URAL’ın IDEF 2017’de ayrıca zırhlı personel taşıyıcı tipi de sergileniyor.Otokar.com.tr Adresinden Ayrılıyorsunuz

Şu anda başka bir web sitesine yönlendiriliyorsunuz. Devam etmek istiyor musunuz?

Evet Hayır