Menüye ulaşmak için tıklayınız İçeriğe ulaşmak için tıklayınız

Tunus heyeti Otokar fabrikasını ziyaret ettiGeniş ürün gamıyla sadece Türkiye değil, dünyanın dört bir yanında müşterilerin beklentilerini karşılayan Otokar, Tunuslu otobüs ve turizm işletmecilerinin yöneticileri tarafından ziyaret edildi.

Bir Koç Topluluğu şirketi olan ve 40’a yakın ülkeye otobüs ihracatı gerçekleştiren Otokar, filolarında uzun süredir Otokar araçlarını kullanan Tunuslu müşterileri tarafından ziyaret edildi. Sakarya-Arifiye’de bulunan Otokar tesislerini gezen Tunuslu otobüs ve turizm işletmecisi firmaların üst düzey yöneticilerinden oluşan ve Otokar’ın Tunus Distribütörü Sotradies firmasının yöneticileri ile Sotradies’in bağlı olduğu UTIC Grubu Başkanı’nın da eşlik ettiği heyet, yapılan sunum ve fabrika turunun ardından Otokar’ın Ar-Ge merkezini ziyaret edip Tempo aracı hakkında Otokar Ticari Araçlar Uluslararası Satış ve Pazarlama Müdürü Hakan Bubik’ten bilgiler aldı.

2007 yılından bu yana ticari araçlar Tunus bayiliğini başarılı bir satış grafiği ile yürüten Sotradies ile birlikte Otokar, bu yıl içerisinde ülkeye 200’üncü araç ihracatını gerçekleştirmeyi planlıyor. Tunus, Avrupa dışında Otokar ticari araçlar parkının en büyük olduğu ülke olma özelliğine de sahip.Otokar.com.tr Adresinden Ayrılıyorsunuz

Şu anda başka bir web sitesine yönlendiriliyorsunuz. Devam etmek istiyor musunuz?

Evet Hayır