Menüye ulaşmak için tıklayınız İçeriğe ulaşmak için tıklayınız

Otokar pazar liderliğini treylere de taşıdıOtokar 2009'da küçük ve orta boy otobüsteki pazar liderliğini treyler kategorisine de taşıdı. Frigorifik treyler ve ADR'li tanker kategorisinde Otokar 2009'un pazar lideri oldu. Otokar, frigorifik treylerde 9 yılı üst üste pazar lideri olarak kapatmış oldu.

Koç Topluluğu şirketlerinden Otokar, otomotiv sektöründe 2009 yılını farklı alanlarda pazar lideri olarak kapattığını açıkladı. Otomotiv Sanayi Derneği'nin verilerine göre küçük ve orta boy otobüs segmentinde pazar lideri olan Otokar, TAİD verilerine göre treyler kategorisinde de pazar lideri oldu. Otokar böylece frigorifik treylerde 9 yıldır sahip olduğu pazar lideri unvanını devam ettirdi.

Treylerde 27 yıllık tecrübe

Otokar Şatış Müdürü Murat Tokatlı ekip olarak çok yoğun şekilde çalıştıklarını, 2009 yılı başında frigofirik ve ADR sertifikalı treyler araçları satışlarına konsantre olmayı hedeflediklerini ve bu çalışmanın karşılığında hedeflerine ulaşarak pazar lideri oldukları için büyük bir mutluluk duyduklarını söyledi. Otokar'ın Ar-Ge olanakları ile kullanıcı isteklerinin, beklentilerinin üstün Otokar standartları ile birleşmesinin başarıyı getirdiğini vurgulayan Tokatlı, "Treyler üretimindeki 27 yılı aşan deneyimimiz, uzmanlığımız, ilklere imza attığımız projeler, araçlarımızın sahip olduğu uluslararası sertifikalar; üstün güvenlik ve çevre dostu uygulamalar Otokar markasını tercih edilmesinin diğer sebepleri" diye konuştu.

Treylerde güvenlik ve sertifikalar

Murat Tokatlı Otokar'ın üretimini yaptığı treyler araçlarında gerekli olan tüm güvenlik ve üretim sertifikalarına sahip olduğunu, treyler alanında Avrupa'da ilk "Avrupa TİP Onayı" alan şirketin Otokar olduğunu hatırlatarak şöyle devam etti:

"Otokar tankerlerinde ADR sertifikası bulunuyor ki bu alanda en deneyimli şirket olma özelliğine sahibiz. Türkiye'de çok yüksek sayıda filoların kurulması projelerini gerçekleştirerek önemli bir deneyim kazandık. Tankerlerin devrilmesine karşı güvenlik getiren R111 sertifikasını alan Avrupa'da 6 firmadan biriyiz. Bu özellikler bizi liderliğe taşıdı. Fruehauf Iceliner treylerde ise ATP ve HACCP hijyen sertifikalarına sahibiz. Bu üstün özellikler sayesinde Otokar 9 yıldır liderliğimizi devam ettirmeyi başardık."Otokar.com.tr Adresinden Ayrılıyorsunuz

Şu anda başka bir web sitesine yönlendiriliyorsunuz. Devam etmek istiyor musunuz?

Evet Hayır