Menüye ulaşmak için tıklayınız İçeriğe ulaşmak için tıklayınız

Otokar Kocaeli 2. Toplu Taşıma Araçları Fuarı'ndaydı

Haberler


​Otokar, 11-12-13 Haziran tarihlerinde düzenlenen Kocaeli 2. Toplu Taşıma Araçları Fuarı'na toplu taşımacılıkta Kent, Doruk, Sultan City; servis ve turizm taşımacılığında ise Sultan Comfort ve Sultan S modelleriyle katıldı.

Bir Koç Topluluğu şirketi olan Otokar, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin katkılarıyla Kocaeli Fuar Alanı'nda bu yıl ikincisi düzenlenen Kocaeli Toplu Taşıma Araçları Fuarı'na geniş ürün yelpazesi ile katıldı. Toplu taşımacılığa yönelik Kent, Doruk ve Sultan City modellerini fuar alanında sergileyen Otokar, servis ve turizm taşımacılığına yönelik olarak ise Sultan Comfort ve Sultan S modellerini ziyaretçiler ile buluşturdu.

Fuarda, Otokar Bölge Satış Yöneticisi Sebahattin Yılmaz ve Otokar Kocaeli Bayi Enke Otomotiv Genel Müdürü Tuncer Erten hazır bulundu.

Fuara Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekrekeri Ersin Yazıcı, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanı Abdulmuttalip Demirel, Kocaeli Ulaşım Dairesi Başkanlığı Kara Ulaşım Şube Müdürü Salih Kumbar, Kooperatif başkanları ve üyeler katıldı. Açılıştan sonra protokol tüm standları vatandaşlarla birlikte gezerek tüm araçları hep birlikte inceledi.

Kocaeli ve çevre illerden katılımın oldukça yoğun olduğu fuarda Otokar standı ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü. Otokar'ın özellikle alçak tabanlı engelli rampalı araçlarına ilgi büyük oldu.

​​


Otokar.com.tr Adresinden Ayrılıyorsunuz

Şu anda başka bir web sitesine yönlendiriliyorsunuz. Devam etmek istiyor musunuz?

Evet Hayır