Menüye ulaşmak için tıklayınız İçeriğe ulaşmak için tıklayınız

Otokar, TETAŞ Taşımacılık'a 70 Sultan City teslimatı yaptı

Haberler


​Konfor ve ekonominin bir arada sunulduğu Sultan otobüsleri tercih edilmeye devam ediyor. Otokar, TETAŞ Taşımacılık'a 70 adet Sultan City teslimatı yaptı. Teslimat töreni 02 Mart 2013, Cumartesi günü Tekirdağ'da gerçekleştirildi.

Bir Koç Topluluğu şirketi olan Otokar'ın, küçük otobüs pazarının lideri olan Sultan serisi Türkiye'nin dört bir yanında hızla yenilenen filolarda yerini almaya devam ediyor. 70 adet Sultan City, 02 Mart 2013, Cumartesi günü Tekirdağ'da TETAŞ Taşımacılık'a teslim edildi. Araçlar Tekirdağ genelinde yolcu taşımacılığında kullanılacak.

Otokar yetkili bayisi Örnek Otomotiv tarafından yapılan satışın teslimat törenine Tekirdağ Belediye Başkanı Adem Dalgıç, Vali Ali Yerlikaya, Şoförler Odası Başkanı Şenol Turan, TETAŞ A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı İlyas Küçükmidil, Otokar Genel Müdür Yardımcısı Basri Akgül, Otokar Satış Müdürü Murat Tokatlı, Otokar Otobüs Satış Birim Yöneticisi Murat Torun ve satışı gerçekleştiren Otokar bayisi Örnek Otomotiv'in sahibi Yunus Öztepe katıldı.

Düzenlenen törende konuşan Otokar Genel Müdür Yardımcısı Basri Akgül yeni araçların Tekirdağ halkına, Belediye'ye ve TETAŞ Taşımacılık'a hayırlı olmasını dileyerek şunları söyledi: "TETAŞ Taşımacılık filosunu en modern ve en konforlu bir şekilde yeniliyor. Tekirdağ halkına daha iyi hizmet etmek için ulaşım filosunu genişleten TETAŞ Taşımacılık'ın Otokar'ı tercih etmesi bizi çok mutlu etti. Bugün 70 adet Otokar Sultan City otobüsü teslim etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.​

Sayın Başkanımın ve TETAŞ yetkililerinin bizlere göstermiş olduğu güven için çok teşekkür ederiz." dedi.

Sultan City

Sultan City, şehir içi toplu taşımacılığında engel tanımayanların gözdesi. Araç, yüksek yolcu kapasitesi, düşük yakıt tüketimi, güçlü performansı, düşük işletme giderleri ve dayanıklılığı ile kazandırıyor; modern görünüşü, iç ferahlığı, üstün yol tutuşu ve çevreciliği ile hayranlık uyandırıyor. Sultan City'nin düz arka zemini engelli yolcu taşımacılığına olanak veriyor. Geniş kapısı hem yolcu iniş binişini hızlandırıyor; hem de kolay açılır kapanır engelli rampası ile herkese seyahat özgürlüğü sunuyor.

​​​​


Otokar.com.tr Adresinden Ayrılıyorsunuz

Şu anda başka bir web sitesine yönlendiriliyorsunuz. Devam etmek istiyor musunuz?

Evet Hayır