Menüye ulaşmak için tıklayınız İçeriğe ulaşmak için tıklayınız

Tantur'a 4 adet Doruk 215T daha teslim edildi

Haberler


​Otokar'ın şehirlerarası ve turizm yolcu taşımacılığı için tasarlayıp ürettiği Doruk 215T, Tantur filosunda hizmet vermeye devam ediyor. Tantur firması, 4 adet Doruk 215T'yi gerçekleşen törenle teslim aldı.

Bir Koç Topluluğu şirketi olan Otokar tarafından, şehirlerarası ve turizm yolcu taşımacılığına yönelik üretilen Doruk 215T, turizm profesyonellerinin tercihi olmaya devam ediyor. Son olarak turizm alanında faaliyet gösteren Tantur, filosundaki 3 adet Doruk 215T'ye 4 adet daha ilave ederek filosundaki Doruk 215T sayısını 7'ye çıkardı. Teslim edilen araçlar turizm alanında yolcu transferi ve Anadolu turlarında kullanılacak.

Düzenlenen teslimat töreninde Tantur Operasyon Müdürü Ayhan Özdemir, Tantur Operasyon Müdürü Koray Çavdır, Tantur Filo Sorumlusu Caner Yıldız, Aker Otobüs İşletmesi A.Ş. Operasyon Departmanı Ertan Akgül, Otokar Yetkili Bayisi Mit Oto'nun Satış Müdürü Kemal Kaçar ve Otokar Bölge Satış Yöneticisi Tanju Paker hazır bulundular.

Doruk 215T'den duydukları memnuniyeti dile getiren Tantur yetkilileri; aracın konforu, ferah iç yapısı ve geniş bagaj hacmi ile yolcuları memnun ederken, yol tutuşu, ergonomikliği ve sürüş keyi ile de sürücülerin beğenisini kazandığını belirttiler. Doruk 215T'nin 10 metrelik bir otobüs olması itibariyle hem yakıttan hem de işletme giderlerinden tasarruf ettirdiğinin altını çizen Tantur yetkilileri, yolcularına ve hizmet verdiği kurumlara en iyi şekilde hizmet edebilmek için Doruk 215T alımlarının devam edeceğini söylediler.

10 Metrelik Doruk 215T konforu

Geçtiğimiz yıl Avrupa'da "Grand Award - Büyük Ödül" kazanan Doruk 215T, Otokar tarafından şehirlerarası ve turizm taşımacılığına yönelik en uygun çözüm sunmak üzere tasarlandı. Doruk 215T, üstün teknolojik özellikleri, tasarımı ve konforuyla yolcularına keyifli seyahat imkanı tanıyor. 10 metrelik Doruk 215T, konforu ve ekonomikliği ile turizm taşımacılarının gözdesi.

Ayrıca Doruk 215T'nin güçlü Euro4 model motoru ile geleceğin teknolojisini sunarken daha az yakıt tüketimi ve temiz bir dünya sözü veriyor. Doruk 215T, 4 silindirli 215HP gücündeki motoru sayesinde yakıt tüketimini en aza indiriyor ve işletme maliyetlerini makul bir seviyeye getirmek için önemli bir avantaj yaratıyor. Doruk 215T 39 + 1 + 1'lik yolcu kapasitesi, şehirlerarası taşımacılığa uygun yolcu konforu, 5,5 metreküplük geniş bagaj hacmi ve 10 metre uzunluğu ile benzersiz bir performans sunuyor.Otokar.com.tr Adresinden Ayrılıyorsunuz

Şu anda başka bir web sitesine yönlendiriliyorsunuz. Devam etmek istiyor musunuz?

Evet Hayır