Menüye ulaşmak için tıklayınız İçeriğe ulaşmak için tıklayınız

Seyyah ve Baytrans'ın Tercihi Yine Otokar-Fruehauf



Seyyah ve Baytrans Şirketler Grubu, tercihini bir kez daha Otokar'ın semi-treylerlerinden yana kullandı. Eskişehir'de yapılan teslimat töreniyle 32 adet Otokar-Fruehauf Mega Euroslider ve 8 adet Otokar-Fruehauf Çift Katlı Mega Euroslider, şirketin filosuna eklenmiş oldu.

Bir Koç Topluluğu şirketi olan Otokar'ın, treyler ve semi-treyler alanındaki güçlü temsilcisi Otokar Fruehauf, Türkiye'nin önde gelen firmalarından yoğun talep görmeye devam ediyor. Otokar, Seyyah ve Baytrans Şirketler Grubu'na 32 adet Otokar-Fruehauf Mega Euroslider ve 8 adet Otokar-Fruehauf Çift Katlı Mega Euroslider olmak üzere toplam 40 semi-treylerden oluşan siparişini teslim etti. Son yapılan teslimatla şirket filosundaki Otokar-Fruehauf semi-treyler sayısı 60'tan 100'e yükseldi.

Eskişehir'de 5 Ekim 2010'da düzenlenen teslimat törenine Seyyah ve Baytrans Şirketler Grubu Genel Müdürü Metin Baysal, Otokar İç Pazar Ticari Araçlar Satış Müdürü Murat Tokatlı ile Seyyah ve Baytrans Şirketler Grubu ve Otokar'dan diğer yetkililer katıldı.

"Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda en uygun araçları sunuyoruz"

Otokar İç Pazar Ticari Araçlar Satış Müdürü Murat Tokatlı törende yaptığı konuşmada, lojistik alanında Türkiye'nin önde gelen firmalarından Seyyah ve Baytrans Şirketler Grubu ile çalışmaktan dolayı gururlu olduklarını söyledi. Tokatlı, "Seyyah ve Baytrans Şirketler Grubu ile işbirliğimizin devamını diliyoruz. Otokar'ın treyler ve semi-treyler alanındaki gücünü ve kalitesini Türkiye'nin önde gelen firmaları da yaptıkları tercihlerle gösteriyor. Otokar-Fruehauf ile öncelikli hedefimiz, müşteri memnuniyetini sürekli kılmak ve müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda en uygun araçları sunmak. Seyyah ve Baytrans'ın talepleri doğrultusunda özel olarak üretilen Mega Euroslider semi-treylerlerimizin hayırlı olmasını temenni ediyoruz" diye konuştu.

"Otokar'dan memnunuz"

Teslimat töreninde bir konuşma yapan Seyyah & Baytrans Şirketler grubu Genel Müdürü Metin Baysal ise yeni yatırımlarıyla sektörde sağlam adımlarla ilerlediklerini kaydederek şunları söyledi: "Seyyah ve Baytrans Şirketler Grubu olarak, başta Fransa olmak üzere tüm Avrupa ülkelerine ve Avrupa'dan Türkiye'ye, transit Ortadoğu ülkelerine nakliye, depolama, dağıtım, ihracat ve ithalat işlemleri ile gümrükleme hizmetleri veriyoruz. Filo genişletme çalışmalarımız çerçevesinde tercihimizi Otokar-Fruehauf Mega Euroslider'dan yana kullandık. Araçların tartışılmaz kalitesi, güvenliği ve kullanım kolaylıklarının yanı sıra gerek Avrupa gerekse Türkiye'deki yaygın servis ağı ile doğru bir tercih yaptığımıza inanıyoruz. 32 Otokar-Fruehauf Mega Euroslider ve 8 Otokar-Fruehauf Çift Katlı Mega Euroslider olmak üzere toplam 40 adet Otokar-Freuahuf semi-treylerin filomuza eklenmesi ile toplam araç sayımızı 125 adet semi-treylere çıkardık. Genç ve güçlü filomuz ile hedeflerimize sağlam adımlarla iIerliyoruz." dedi.

Otokar-Fruehauf'un özellikleri

Seyyah ve Baytrans Şirketler Grubu'na teslim edilen 32 adet Otokar-Fruehauf Mega Euroslider ve 8 adet Otokar-Fruehauf Çift Katlı Mega Euroslider ile 2,90 metre iç net yüksekliğinin yanısıra ilave tavan yükseltme sistemleri ile maksimum hacim sunuluyor. Bu sayede farklı yükleri taşıma avantajı sağlanıyor. Müşterilerin talepleri ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanan semi-treyler araçlarında kullanım kolaylığını ve güvenliğini ön plana çıkaran 5 sıra alüminyum kapak, 5 sıra tente altı profili, paslanmaz malzemeden imal edilen kilit mekanizmalarına sahip arka kapı gibi geliştirilmiş üst yapı özellikleri yer alıyor. Ayrıca yürüme grubunda disk frenli dingiller, frenleme kabiliyetini bir kat daha artıran EBS sistemi, devrilmeye karşı yol emniyeti sağlayan RSS ve ön kalkar dingili otomatik kullanım kolaylığı sağlayan Traction Help gibi sistemler araçlarda standart olarak sunuluyor. Araçlardaki kullanıcı kolaylığı ve ihtiyaçlarını ön planda tutan aksesuarlar da sürücülere rahat bir kullanım imkânı veriyor. Çift katlı taşımaya uygun tasarlanan araçlarda 5 sıra tam, 1 sıra yarım aluminyum kapak bulunmakla beraber, yan dikme profilleri üzerine takılan yük kirişleri ile hassas yüklerin taşınmasına imkân veriyor.



Otokar.com.tr Adresinden Ayrılıyorsunuz

Şu anda başka bir web sitesine yönlendiriliyorsunuz. Devam etmek istiyor musunuz?

Evet Hayır