Menüye ulaşmak için tıklayınız İçeriğe ulaşmak için tıklayınız

Otokar Sakarya Belediyesi'ne 20 adet otobüs teslim edecek

Haberler


​​Otokar Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından açılan 20 adetlik otobüs ihalesinin imza törenini geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdi. İhale kapsamında Sakarya Belediyesi'ne 12 adet Doruk LE ve 8 adet Kent LF teslim edecek.

Otokar, fabrikasının da bulunduğu Sakarya iline araç teslim etmeye devam ediyor. Son olarak Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından açılan ihaleyi kazanan Otokar, Sakarya'ya 20 adet otobüs teslim edecek. Araçların teslimatı 3 ay içerisinde gerçekleştirilecek.

Sakarya iline 12 adet Doruk LE ve 8 adet Kent LF teslim edecek olan Otokar, ihalenin imza törenini geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdi. Törene Sakarya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanı İsmail Yolcu ve Otokar Kamu Satışları Birim Yöneticisi İhsan Kars katıldı.

Törende konuşma yapan Otokar Kamu Satışları Birim Yöneticisi İhsan Kars, "Fabrikamızın da bulunduğu Sakarya iline araç teslimatı yapmaya devam ediyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz şehrin toplu taşımacılığına katkıda bulunmak bizi çok mutlu ediyor. İhale kapsamında Sakarya Büyükşehir Belediyesi'ne 20 araç teslim edeceğiz. Yeni araçların Belediye'ye ve Sakarya halkına hayırlı olmasını diliyoruz." dedi.

​​


Otokar.com.tr Adresinden Ayrılıyorsunuz

Şu anda başka bir web sitesine yönlendiriliyorsunuz. Devam etmek istiyor musunuz?

Evet Hayır