Menüye ulaşmak için tıklayınız İçeriğe ulaşmak için tıklayınız

Otokar, test kabiliyetlerini Automotive Testing Show&Expo’da paylaşıyorOtomotiv sanayiinde 50 yılın üzerinde bilgi ve deneyime sahip olan Otokar, dünyanın en önemli otomotiv etkinliklerinden Automotive Testing Show & Expo’ya katılıyor. Son 3 yıldır Latin Amerika’da düzenlenen fuar bu yıl ilk kez Türkiye’de gerçekleştiriliyor.

Koç Topluluğu şirketlerinden Otokar, 19-20 Kasım tarihleri arasında Bursa’da gerçekleştirilen Automotive Testing Show & Expo’ya katılıyor.

Dünyanın dört bir yanından otomotiv sanayinin ihtiyaç duyduğu üretim ve test süreçlerinin tanıtıldığı fuara katılan Otokar’ın standında, test imkanlarının tanıtılmasının ötesinde kurumun bu alandaki teknolojik üstünlüklerine vurgu yapılıyor. Güçlü olduğu tasarım ve ürün geliştirme süreçlerinde, gerçek hayatı benzeştiren modern ve teknolojik test altyapı ve metotlarını kullanan Otokar, bu sayede ürün geliştirme ve devreye alma süreçlerini zaman ve maliyet yönüyle rekabetçi hale getirebiliyor. Otokar, bünyesinde yer alan test imkanları ile birçok yönden Avrupa’nın sayılı test merkezleri arasında yer alıyor. Ayıca Otokar, modern test imkanlarını, Ar-Ge faaliyetleri yürüten diğer tüm sanayi ve araştırma kuruluşlarına test hizmeti verecek şekilde açık tutuyor.

Otokar Test Merkezi bugün Türkiye’nin ilk ve tek, Avrupa’nın sayılı tesisleri arasında olan Dinamometreli İklimlendirilmiş Test Odası, Türkiye’nin en yüksek kapasiteli hidrolik yol simülatörü ve Türkiye’nin en büyük ve dünyanın en modern Elektromanyetik Uyumluluk Test Merkezi’nin yanısıra zırhlı araçlar ve Altay tankı projesi için dünyanın en gelişmiş ve modernleri arasında olan mayın test ekipmanları ve balistik laboratuarını da bünyesinde barındırıyor.

Otokar Test Merkezi, Otokar Ar-Ge Merkezi çatısı altında yer alıyor. Ar-Ge, mühendislik ve tasarım konularında pek çok alanda ödül kazanan Otokar, 2014 yılında da Ar-Ge Merkezleri Performans Endeksi Değerlendirilmesi ve Teknoloji Transfer Ofisleri İşbirliği Çalıştayı’nda Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından otomotiv sektöründe “En Başarılı Ar-Ge Merkezi” ödülüne layık bulundu.​​Otokar.com.tr Adresinden Ayrılıyorsunuz

Şu anda başka bir web sitesine yönlendiriliyorsunuz. Devam etmek istiyor musunuz?

Evet Hayır