Menüye ulaşmak için tıklayınız İçeriğe ulaşmak için tıklayınız

Busworld 2012'de Otokar standına ödül

Haberler


​​Otokar, katıldığı Busworld 2012 Fuarı'nda yenilikçi standı ile ödül kazandı. Otokar standı, gazeteciler tarafından üreticiler kategorisinde "En İyi Stant" seçildi.

19-21 Nisan tarihleri arasında düzenlenen BUSWORLD TURKEY 2012 Otobüs Endüstrisi ve Yan Sanayi Uluslararası İhtisas Fuarı'nda 6 metreden 12 metreye kadar uzanan geniş ürün yelpazesinde yer alan araçlarını sergileyen Otokar, aynı zamanda fuara özel hazırladığı stant ile ödül kazandı.

Otokar standı, gazeteciler tarafından üreticiler kategorisinde "En İyi Stant" seçildi. Ödül, 19 Nisan 2012 tarihinde düzenlenen Busworld resepsiyonunda Otokar Pazarlama Müdürü Tarkan Burak'a takdim edildi.

Otokar, Busworld 2012'ye özel hazırladığı standının bir bölümünde turizm ve servis otobüslerini sergilerken engelli yolcu taşımacılığına uygun şehir içi toplu taşımacılık araçlarını Otokar KENT Meydanı adı verilen standın şehir meydanı konseptli bölümünde sergiledi. KENT Meydanı, içerisinde yer alan oturma alanları, simit ve patlamış mısır satıcıları ile fuar ziyaretçilerinin uğrak noktası oldu.Otokar.com.tr Adresinden Ayrılıyorsunuz

Şu anda başka bir web sitesine yönlendiriliyorsunuz. Devam etmek istiyor musunuz?

Evet Hayır