Menüye ulaşmak için tıklayınız İçeriğe ulaşmak için tıklayınız

Otokar, sektörü iftar yemeklerinde buluşturduOtokar, Ramazan boyunca, Kocaeli halk otobüsçüleri, TOFED, İstanbul Halk Ulaşım, Öztaş ve Mavi Marmara olmak üzere sponsor olduğu beş iftar yemeği ile faaliyet gösterdiği sektörün ve sektör temsilcilerinin yanında olduğunu gösterdi.

Koç Topluluğu şirketlerinden Otokar, Ramazan ayının en güzel geleneklerinden, birlik ve beraberliğin göstergesi olan iftar yemekleri için bu sene 5 değişik organizasyona imza attı. Türkiye'deki ilk otobüs üreticisi olan Otokar, sponsor olduğu 5 iftar yemeği ile faaliyet gösterdiği sektördeki lider konumunun da altını bir kez daha çizdi.

Tüm sektör ve temsilcilerinin buluştuğu iftar yemeklerinin ilki, Otokar sponsorluğunda 10 Ağustos 2011, Çarşamba günü Barcelo Eresin Topkapı'da gerçekleşen ve 1.200 kişinin katıldığı İstanbul Halk Ulaşım A.Ş. iftar yemeği oldu.

Otokar'ın sponsorluğu, 17 Ağustos 2011, Çarşamba günü TOFED'in düzenlediği iftar yemeği ile devam etti. Legend Otel'de gerçekleşen iftarda turizm sektörünün önde gelenleri buluştu.

18 Ağustos 2011, Perşembe günü, Öztaş A.Ş.'nin Kartal Titanic Business Hotel'de düzenlediği iftar yemeği de Otokar sponsorluğunda yapıldı. Özel halk otobüsleri yöneticileri, esnafları, İETT yöneticileri, bankacılar, akaryakıt ve otobüs firmalarının yöneticilerinin katıldığı iftar organizasyonunda birlik ve beraberlik mesajları verildi.

19 Ağustos 2011, Cuma günü Kocaeli Halk Otobüsçüleri Kooperatifi üyeleri için Otokar tarafından Kocaeli Emex Otel'de yapılan iftar yemeğine ise 400 kişi katıldı. Kocaeli Halk Otobüsçüleri Kooperatifi üyeleri, sektör temsicileri ve Otokar yetkililerin katıldığı yemekte Otokar Genel Müdür Yardımcısı Basri Akgül, Otokar ailesi olarak hem İzmit'i hem Sakarya'yı birlikte kucaklamaktan mutluluk duyduklarını belirtti.

Son olarak, 20 Ağustos 2011, Cumartesi günü Otokar sponsorluğunda Mavi Marmara Ulaşım A.Ş.'nin Beylikdüzü, Beylik Et Lokantası'nda düzenlenen iftar yemeği de yoğun katılımla gerçekleşti. Otokar İç Pazarlar Ticari Araçlar Satış Müdürü Murat Tokatlı, Mavi Marmara Ulaşım A.Ş. Başkanı Yıldırım Yılmaz, Öztaş A.Ş. Başkanı Mehmet Cemal Soydaş, TÖHOB Başkanı İsmail Yüksel ve çok sayıda Esnaf Odası Başkanı'nın bulunduğu iftar yemeğinde Otokar, 9 metrelik alçak tabanlı otobüslerini görücüye çıkardı.
Otokar.com.tr Adresinden Ayrılıyorsunuz

Şu anda başka bir web sitesine yönlendiriliyorsunuz. Devam etmek istiyor musunuz?

Evet Hayır