Menüye ulaşmak için tıklayınız İçeriğe ulaşmak için tıklayınız

7 Haziran 2010 Otokar kan veriyor!Otokar çalışanları Koç Topluluğu'nun "Ülkem İçin" projesinin bu yıla ait "Ülkem için Kan Veriyorum" kampanyası kapsamında kan bağışında bulundu.

Otokar, Koç Topluluğu bünyesinde yürütülen "Ülkem İçin Kan Veriyorum" kampanyasına destek veriyor. 2006 yılında 'Ülkem İçin' projesini başlatan Koç Topluluğu, projede 2010 yılı uygulaması olarak Türk Kızılayı işbirliğinde "Ülkem için Kan Veriyorum" kampanyasını hayata geçirdi. Otokar'da üst yönetim ve çalışanlar kampanya için kan bağışında bulundu.

"Otokar çalışanları toplum için elinden geleni yapar"

Otokar Genel Müdürü Serdar Görgüç, konuyla ilgili yaptığı açıklamada "Kan bağışını önemi ile ilgili farkındalık yaratarak gönüllü, bilinçli ve düzenli kan bağışçısı sayısının artmasını amaçlayan kampanyaya tüm Koç Topluluğu şirketleri gibi biz de katılıyoruz. Otokar çalışanları topluma katkı sağlayacak her adımı gönülden destekler, toplum için elinden ne geliyorsa yapar. Çalışanlarımız bu bilinçle şimdi de ülkesi için kan bağışında bulunuyor" dedi. Görgüç, Türkiye'de gönüllü kan bağışında bulunun insan sayısının da artması gerektiğine dikkat çekti.Otokar.com.tr Adresinden Ayrılıyorsunuz

Şu anda başka bir web sitesine yönlendiriliyorsunuz. Devam etmek istiyor musunuz?

Evet Hayır