Menüye ulaşmak için tıklayınız İçeriğe ulaşmak için tıklayınız

Otokar'dan üç farklı teslimatKonfor ve ekonominin birarada sunulduğu Sultan otobüslerine olan talep devam ediyor. Otokar, Maltepe Üniversitesi, Alkaya Turizm ve Mavi Yeşil Turizm'e toplamda 10 araç teslim etti.

Bir Koç Topluluğu şirketi olan Otokar'ın, küçük otobüs pazarının lideri olan Sultan serisi Türkiye'nin dört bir yanından talep görmeye devam ediyor. Otokar, son olarak Maltepe Üniversitesine 4 adet Sultan 160S Maxi, Alkaya Turizm'e 2 adet Sultan 140S Comfort ve 1 adet Sultan 160S Maxi, Mavi Yeşil Turizm'e ise 3 adet Sultan 140S Comfort olmak üzere toplamda 10 araç teslim etti. Araçların satışı Otokar yetkili bayisi Çavuşoğlu Otomotiv tarafından gerçekleştirildi.

Sultan 140S Comfort

Sultan 140S Comfort, konfor ve ekonomiyi birarada sunuyor. Daha fazla konfor arayanlar için ideal iş ortağı olan Sultan 140S Comfort, iç ve dış görünümüyle çok şık ve modern. 140 BG motoruyla her türlü yol koşulunda üstün çekiş performansıyla gücüne güç katan Sultan 140S Comfort, çevreci yeni Euro 4 motoru, ABS fren sistemi ve ön arka disk frenleriyle şehiriçi trafiğinin ani dur-kalkları sırasında güvenli yolculuk sunuyor.

Sultan 160S Maxi

31 yolcu ve 1 hostes koltuk kapasiteli Sultan 160S Maxi, yenilenen görünümü, daha yüksek motor gücü ve daha zengin aksesuarlarıyla sunuluyor. 160 BG'e çıkartılan motor gücü, 600 Nm'lik tork değeri ve üstün çekiş performansıyla yeni Sultan 160S Maxi'de uzun yolculuklar için isteğe bağlı olarak ilave yakıt deposu sunuluyor. Yeni koltukları ve deri koltuk başları iç tasarımı zenginleştirirken, 45 litrelik buzdolabı, hostes koltuğu, kapalı devre müzik ve anons sistemi, LCD ekran, DVD oynatıcı, MP3 çalarıyla üstün konfor sunuyor. Yüksek bagaj hacmi Sultan 160S Maxi'nin vazgeçilmez özellikleri arasında yer alıyor.Otokar.com.tr Adresinden Ayrılıyorsunuz

Şu anda başka bir web sitesine yönlendiriliyorsunuz. Devam etmek istiyor musunuz?

Evet Hayır