Menüye ulaşmak için tıklayınız İçeriğe ulaşmak için tıklayınız

Otokar Atlas Türkiye’yi dolaşmaya devam ediyor

Otokar Atlas Türkiye’yi dolaşmaya  devam ediyor


​Hafif kamyon segmentindeki yeni Otokar Atlas’ın tanıtım aktiviteleri farklı illerde devam ediyor. Yük taşıma kapasitesi ve ekonomisi ile kullanıcıların beğenisini kazanan Atlas, Ekim ayı itibarı ile Türkiye’nin dört bir yanında potansiyel kullanıcılarıyla buluşacak.

Koç Topluluğu şirketi Otokar’ın hafif kamyonu Otokar Atlas, potansiyel kullanıcılar ile buluşmaya devam ediyor. Haziran ayı boyunca Türkiye’nin farklı illerinde boy gösteren Otokar Atlas 13 Ekim’de Sivas, 15 Ekim’de Kayseri ve 17 Ekim’de Malatya’nın ardından 20 ve 21 Ekim’de Gaziantep’te, 22 Ekim’de Hatay’da, 23 Ekim’de İskenderun’da, 24 Ekim’de Adana’da ve 27 Ekim’de Mersin’de tanıtılmaya devam edecek. ​

Tanıtım etkinlikleri ile ilgili konuşan Otokar Pazarlama Müdürü Tarkan Burak, “Haziran ayı boyunca ziyaret ettiğimiz İzmir, Antalya, Konya ve Ankara illerinde yaptığımız tanıtımlarda Otokar Atlas yoğun ilgi gördü. Tanıtımlarımıza Türkiye’nin farklı illerinde devam ediyoruz.” dedi. Atlas’ın potansiyel kullanıcıları ile buluştuğu her noktada büyük ilgi ve beğeni toplandığını söyleyen Otokar Pazarlama Birim Yöneticisi Ersin Akdere ise “Sınıfında en yüksek istiap haddi sunmasıyla kısa sürede kullanıcıların dikkatini çeken aracımız yüksek çekiş gücü ve düşük işletme giderleri sunuyor. Atlas’ın itfaiye, vinç ve çöp kamyonu gibi farklı tipleri tüm ülke genelinde yaygın olarak kullanılmaya başlandı. 8,5 tonluk kamyonumuz standart olarak klima, tam havalı fren sistemi ve sürücü yatağı gibi donanımlara sahip olmasıyla fark yaratıyor” dedi.

Segmentinin en yüksek yük taşıma kapasiteli hafif kamyonu Atlas...

8,5 ton azami yüklü ağırlığı ve 5,5 ton istiap haddi ile dikkat çeken Otokar Atlas, uygun ilk yatırım maliyeti, ekonomik yakıt tüketimi, düşük yedek parça ve bakım giderleri ile dikkat çekiyor.

Kısa ve uzun olmak üzere iki farklı versiyon ile satışa sunulan Otokar Atlas, Cummins Commonrail Turbo Intercooler Dizel Euro 5 motora sahip. Araç, 4 silindir, 3.760 cc motor hacmi, 156 BG motor gücü ve 500Nm/1200-1900 devir/dakikatork ile alanında en güçlü motor ve tork değerine sahip. 6 ileri, 1 geri şanzımana sahip araç, ABS fren sistemi, yardımcı fren ve havalı park freni ile de üst düzey bir güvenlik sunuyor.Otokar.com.tr Adresinden Ayrılıyorsunuz

Şu anda başka bir web sitesine yönlendiriliyorsunuz. Devam etmek istiyor musunuz?

Evet Hayır