Menüye ulaşmak için tıklayınız İçeriğe ulaşmak için tıklayınız

Otokar Atlas Kamyonlar Temizlik için Görevde

Haberler


​​Yük taşıma kapasitesi ve ekonomisi ile hafif kamyon pazarına hareket getiren Otokar Atlas, pazardaki konumunu güçlendirmeye devam ediyor. Alsan Atık Yönetimi ve Otomotiv yetkililerinin katılımıyla Otokar Yetkili Satıcısı Örnek Otomotiv'de gerçekleştirilen teslimat töreninde Otokar tarafından Alsan Atık Yönetimi'ne 12 adet Atlas teslim edildi.

Geçtiğimiz aylarda yeni hafif kamyonu Otokar Atlas'ı tanıtan Koç Topluluğu şirketi Otokar, yeni ürünün teslimatlarına devam ediyor. Alsan Atık Yönetimi ve Otomotiv'e teslim edilen 12 adet Otokar Atlas'ın 6'sı çöp kamyonu, diğer 6'sı ise yol süpürücü üst yapısına sahip. Çöp kamyonları Türkiye'nin farklı bölgelerinde temizlik hizmetlerinde kullanılacaklar.

Otokar Yetkili Satıcısı Örnek Otomotiv tarafından yapılan satışın teslimat törenine Alsan Atık Yönetimi ve Otomotiv adına Ali Aslan, Otokar Satış Müdürü Murat Tokatlı, Otokar Satış Birim Yöneticisi Murat Torun, Otokar Bölge Satış Yöneticisi Sebahattin Yılmaz ve satışı gerçekleştiren Otokar bayisi Örnek Otomotiv'in sahibi Yunus Öztepe katıldı.

Türkiye şartlarına, koşullarına ve hafif kamyon seg​mentindeki müşteri beklentilerine uygun olarak Otokar tarafından geliştirilen Atlas, yüksek yük taşıma kapasitesi, düşük işletme giderleri ve Otokar markasının verdiği güvenle hafif kamyon segmentinde konumunu güçlendirmeye devam ediyor. Kısa ve uzun olmak üzere iki farklı versiyon ile satışa sunulan Otokar Atlas, farklı iş kolları için iki farklı uzunlukta üretiliyor ve segmentinin en yüksek yük taşıma kapasitesine sahip. Sağlam ve dayanıklı şasi yapısı ve makas sistemi ile kullanıcılara yüksek istiap haddi de sağlayan hafif kamyon, Cummins Commonrail Turbo Intercooler Dizel Euro 5 motora sahipken ABS fren sistemi, yardımcı fren ve havalı park freni ile de üst düzey bir güvenlik sunuyor.

​​


Otokar.com.tr Adresinden Ayrılıyorsunuz

Şu anda başka bir web sitesine yönlendiriliyorsunuz. Devam etmek istiyor musunuz?

Evet Hayır