Menüye ulaşmak için tıklayınız İçeriğe ulaşmak için tıklayınız

Otokar otobüs ve semi-treylerleri ile COMVEX'teOtokar, İstanbul'da iki yılda bir düzenlenen COMVEX İstanbul Ticari Araçlar, Otobüs ve Yan Sanayi Fuarı'nda otobüs ve semi-treyler ürünlerini tanıtacak. TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde 24-27 Kasım 2011 tarihleri arasında düzenlenecek fuarda Otokar, otobüs ve semi-treyler ailesinin en çok tercih edilen ürünlerini sergileyecek. Otokar standında ayrıca düzenlediği "Kentin en iyi manzarası" fotoğraf yarışmasının sonucunda dereceye giren eserleri de sergileyecek.

Koç Topluluğu şirketlerinden Otokar, 24-27 Kasım 2011 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenecek 3. COMVEX İstanbul Ticari Araçlar, Otobüs ve Yan Sanayi Fuarı'nda ticari araç ürün grubunu oluşturan araçları sergileyecek. Otokar, fuarda Salon 2 ve 204 numaralı 1800 metrekarelik standında ziyaretçilerini ağırlayacak.

Otobüs pazarının lider üreticisi Otokar, standında çevre dostu Euro 5 motorlu M-2010, Sultan, Doruk ve 2011 Belçika Busworld Fuarı'nda ödül alan KENT otobüsleri sergilerken; Türkiye'nin frigorifik ve tanker semi-treylerlerinde en çok tercih edilen modelleri yenilikleri ile fuarda yer alacak.

Otokar standında ayrıca fotoğrafçılık alanında genç yetenekleri desteklemek ve şehirlerde otobüs taşımacılığına dikkat çekmek amacıyla düzenlenen "Kentin en iyi manzarası" fotoğraf yarışması sonucunda dereceye giren fotoğraflar da sergilenecek.
Otokar.com.tr Adresinden Ayrılıyorsunuz

Şu anda başka bir web sitesine yönlendiriliyorsunuz. Devam etmek istiyor musunuz?

Evet Hayır