Menüye ulaşmak için tıklayınız İçeriğe ulaşmak için tıklayınız

Kayıtur da tercihini Otokar Doruk'tan yana kullandı

Haberler


​Türkiye'nin önde gelen seyahat acentelerinden Kayıtur, filosunu Otokar Doruk ile genişletti. Kayıtur, 4 adet Doruk 215T model otobüsü Otokar Antalya Yetkili Satıcısı Mitat Yıldırım Otomotiv'den teslim aldı.

Bir Koç Topluluğu şirketi olan Otokar'ın, Busworld 2009 Kortrijk Otobüs Fuarı'nda "Orta Boy Otobüs" kategorisinde Avrupa'nın en büyük ödülü "Grand Award"un sahibi olan modeli Doruk 215T, Türkiye'nin dört bir yanından ilgi görmeye devam ediyor. Kayıtur, 4 adet Doruk 215T model otobüsü Otokar Antalya Yetkili Satıcısı Mitat Yıldırım Otomotiv'den teslim aldı.

Düzenlenen teslimat töreninde Otokar Bölge Satış Yöneticisi Tanju Paker, Kayıtur Genel Müdürü Hamit Kuk, Kayıtur Genel Müdür Yardımcısı Erkut Özen ile Mitat Yıldırım Otomotiv'in sahibi Mitat Yıldırım ve oğlu Osman Yıldırım hazır bulundu. Mitat Yıldırım, teslimat töreninde yaptığı konuşmada Kayıtur'un Otokar'ı ve kendilerini tercih ettikleri için mutlu olduklarını söyleyip, "Doruk, turizm firmaları tarafından tercih edilen bir otobüs. Hem kalitesi hem de konforu ile Doruk, firmaların ve yolcuların beğenisini topluyor" dedi. Otokar Bölge Satış Müdürü Tanju Paker ise "Kayıtur araç filosunu Doruk ile daha da güçlendirdi" diye konuştu.

Doruk 215T özellikleri

Otokar'ın 10 metrelik Doruk 215T modeli, şehirlerarası ve turizm taşımacılığına yönelik en uygun çözüm sunmak üzere tasarlandı. Doruk 215T, üstün teknolojik özellikleri, tasarımı ve konforuyla yolcularına keyifli seyahat imkanı tanıyor. Ayrıca Doruk 215T'nin güçlü Euro4 model motoru ile geleceğin teknolojisini sunarken daha az yakıt tüketimi ve temiz bir dünya sözü veriyor. 39+1+1'lik yolcu kapasitesine sahip Doruk 215T, 4 silindirli 215HP gücündeki motoru sayesinde önemli bir maliyet avantajı sağlıyor.Otokar.com.tr Adresinden Ayrılıyorsunuz

Şu anda başka bir web sitesine yönlendiriliyorsunuz. Devam etmek istiyor musunuz?

Evet Hayır