Menüye ulaşmak için tıklayınız İçeriğe ulaşmak için tıklayınız

Kayı Tur'a 10 adet Doruk 215T daha teslim edildiOtokar'ın şehirlerarası ve turizm yolcu taşımacılığı için tasarlayıp ürettiği Doruk 215T, Kayı Tur filosunda hizmet vermeye devam ediyor. Kayı Group'a bağlı Kayı Tur firması, 10 adet Doruk 215T'yi Kayı Tur park sahasında gerçekleşen törenle teslim aldı.

Bir Koç Topluluğu şirketi olan Otokar tarafından, şehirlerarası ve turizm yolcu taşımacılığına yönelik üretilen Doruk 215T, turizm profesyonellerinin tercihi olmaya devam ediyor. Kayı Group'a bağlı Kayı Tur, filosundaki 4 adet Doruk 215T'ye 10 adet daha ilave etti. Firmanın bu seneki siparişlerinin ilk parti teslimatı olan 10 adet Doruk 215T'yi Kayı Tur park sahasında gerçekleşen törenle teslim aldı.

Düzenlenen teslimat törenine Kayı Tur firmasını temsilen Kayı Tur'un sahibi Tahir Görgülü, Genel Müdür Hamit Kuk, Genel Müdür Yardımcıları Erkut Özen ve Gül Küçükboyacı, Araç Tahsis ve Bakım Müdürü Mustafa Kemal Sarı katıldı. Otokar'ı temsilen ise Otokar Antalya Yetkili Bayisi Mit Oto'dan Hüseyin Yıldırım, Satış Müdürü Kemal Kaçar, Otokar Otobüs Satış Birim Yöneticisi Murat Torun ve Bölge Satış Yöneticisi Tanju Paker törende hazır bulundular.

Doruk 215T'den duydukları memnuniyeti dile getiren Kayı Tur'un sahibi Tahir Görgülü, araçlara ilişkin şunları söyledi: "Geçtiğimiz yıl 4 adet Doruk 215T'yi filomuza dahil etmiştik. Doruk 215T, yoğun geçen turizm sezonunda turizmdeki taşımacılık ihtiyaçlarına ne kadar uygun bir çözüm sunduğunu kanıtladı. Konforu, ferah iç yapısı ve geniş bagaj hacmi ile yolcularımızı memnun ederken, yol tutuşu, ergonomikliği ve sürüş keyi ile de sürücülerimizin de beğenisini kazandı. 10 metrelik bir otobüs olması itibarıyla da bize hem yakıttan hem de işletme giderlerinden tasarruf ettirdi. Özellikle bakım aralıklarının geniş olması sezonda sürekli hizmet verebilmemizi sağladı. Bu nedenle 10 adet daha Doruk 215T'yi filomuza kattık. 2011'de de yoğun bir turizm sezonu bekliyoruz. Yolcularımıza ve hizmet verdiğimiz kurumlara en iyi şekilde hizmet edebilmek için Doruk 215T alımlarımız devam edecek."

Teslimata ilişkin olarak Otokar Otobüs Satış Birim Yöneticisi Murat Torun da şunları söyledi: "Doruk 215T turizm ve şehirlerarası taşımacılıkta önemli bir ihtiyacı karşıladı. 12 metrelik araçların işletme maliyetleri açısından karlı olmadığı, küçük otobüslerin de yolcu kapasitesi olarak yeterli olmadığı durumlarda pazarda büyük bir boşluğu doldurdu. Konforu, tasarımı ve görüşünüşü ile büyük otobüsleri aratmayan, ama işletme maliyetleri açısından kazandıran Doruk 215T, tamamen Türkiye'de tasarlandı ve üretildi. Sadece Türkiye'de değil, Avrupa'da da tercih edilen Doruk 215T, geçtiğimiz yıllarda Avrupa'da aldığı "Grand Award-Büyük Ödül" ile kendini ispatlamıştı. 2010 yılını pazar lideri olarak kapatan otobüsümüzün bu yıl da başarıdan başarıya koşmasını bekliyoruz."

10 Metrelik Doruk 215T konforu

Geçtiğimiz yıl Avrupa'da "Grand Award - Büyük Ödül" kazanan Doruk 215T, Otokar tarafından şehirlerarası ve turizm taşımacılığına yönelik en uygun çözüm sunmak üzere tasarlandı. Doruk 215T, üstün teknolojik özellikleri, tasarımı ve konforuyla yolcularına keyifli seyahat imkanı tanıyor. 10 metrelik Doruk 215T, konforu ve ekonomikliği ile turizm taşımacılarının gözdesi.

Ayrıca Doruk 215T'nin güçlü Euro4 model motoru ile geleceğin teknolojisini sunarken daha az yakıt tüketimi ve temiz bir dünya sözü veriyor. Doruk 215T, 4 silindirli 215HP gücündeki motoru sayesinde yakıt tüketimini en aza indiriyor ve işletme maliyetlerini makul bir seviyeye getirmek için önemli bir avantaj yaratıyor. Doruk 215T 39 + 1 + 1'lik yolcu kapasitesi, şehirlerarası taşımacılığa uygun yolcu konforu, 5,5 metreküplük geniş bagaj hacmi ve 10 metre uzunluğu ile benzersiz bir performans sunuyor.Otokar.com.tr Adresinden Ayrılıyorsunuz

Şu anda başka bir web sitesine yönlendiriliyorsunuz. Devam etmek istiyor musunuz?

Evet Hayır