Menüye ulaşmak için tıklayınız İçeriğe ulaşmak için tıklayınız

İzmir Doruk sayısını artırdı

Haberler


​İZULAŞ, İzmir'e hizmette yine Otokar DORUK araçlarını tercih etti. 24 Aralık günü teslim edilen 20 adet otobüs ile İZULAŞ filosundaki DORUK sayısı 30'a yükseldi.

Türkiye'nin otobüs pazarı lideri Otokar, İzmir Büyükşehir Belediyesi'nde kullanılmak üzere 20 adet Otokar Doruk otobüsü 24 Aralık 2011 Cumartesi günü IZULAŞ Bornova Garajı'nda yapılan törenle teslim etti. Daha önce İZULAŞ, 10 adet Doruk otobüs almış, mevcut araçların performansından ve hizmetinden memnun kalmıştı.

Törene İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, İzmir ilçe belediye başkanları, İzmir milletvekilleri, İZULAŞ yöneticileri ve temsilcileri, Otokar Genel Müdür Yardımcısı Basri Akgül, Kamu Satışları Birim Yöneticisi İhsan Kars, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Sorumlusu Altuğ Güllüdağ katıldı.

Otokar araçlarının bugün Türkiye'nin en çok tercih edilen otobüsleri olduğunu belirten Otokar Genel Müdür Yardımcısı Basri Akgül, "İzmir gibi modern ve çağdaş şehirlerde yeni toplu taşıma sistemlerinde araçlarımızın tercih edilmesi bize gurur veriyor. İzmir halkını en konforlu ve güvenli şekilde taşımak, yaşlısından engellisine kadar tüm vatandaşların rahatlıkla inip binmesini sağlamak üzere tasarlanmış otobüslerimiz, çevreci motorları ile güzel İzmir'in korunmasına da katkı sağlayacak; düşük işletme giderleri ile yük getirmeyecek. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Aziz Kocaoğlu'na ve İZULAŞ'ın değerli yöneticilerine tekrar Otokar'ı tercih ettikleri için teşekkür ediyorum. Yeni otobüsler İzmir halkına hayırlı olsun" dedi.

Törende konuşan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, 7'den 70'e tüm İzmir halkının konforlu ve çağdaş toplu taşıma hizmeti alması için yeni araçların hizmete başlaması ile ilgili duyduğu memnuniyeti belirterek Otokar yöneticilerine teşekkür etti.

Doruk 215LE'nin üstün özellikleri

Alçak taban girişli DORUK 215LE, kolay yolcu iniş-biniş avantajı ile hareket engelli, yaşlı ve çocuklu yolculara güvenli ve konforlu seyahat imkan sağlamak amacıyla tasarlandı. Düşük dönüş yarıçapı ve 9 metrelik boyu ile DORUK 215LE, özellikle büyük otobüslerin kullanılamadığı veya ekonomik olmadığı alanlarda ve zamanlarda çağdaş ve modern toplu taşıma çözümleri sunuyor.Otokar.com.tr Adresinden Ayrılıyorsunuz

Şu anda başka bir web sitesine yönlendiriliyorsunuz. Devam etmek istiyor musunuz?

Evet Hayır