Menüye ulaşmak için tıklayınız İçeriğe ulaşmak için tıklayınız

Otokar Körfez bölgesindeki kullanıcılarına artık daha yakınTürkiye'nin en büyük özel sermayeli savunma sanayii şirketi Otokar, Ortadoğu'nun en büyük savunma sanayi fuarı IDEX 2017'ye 4 aracıyla katılıyor. Birleşik Arap Emirlikleri'nin başkenti Abu Dabi'de 19-23 Şubat 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek organizasyonda Otokar, ARMA 6x6, COBRA II, KAYA II'nin yanı sıra yeni nesil paletli zırhlı aracı TULPAR-S'in Personel Taşıyıcı versiyonunu IDEX'te sergileyecek.

Savunma sanayiinde 30 yılı geride bırakan Otokar'ın ihracat faaliyetlerini güçlendirmek için 2016 yılında Birleşik Arap Emirlikleri'nde kurduğu Otokar Land Systems Limited'in stratejik bir öneme sahip olduğunu belirten Otokar Genel Müdürü Serdar Görgüç; "Bugün farklı ihtiyaçlar için geliştirdiğimiz 30 bin aracımız, 5 kıtada 30'dan fazla ülkede kullanılıyor. Başta Körfez ülkeleri olmak üzere bölgesel açılımımızda Otokar Land Systems şirketimiz itici gücümüz olacak" dedi.

Koç Topluluğu şirketlerinden Otokar, Birleşik Arap Emirlikleri'nin başkenti Abu Dabi'de düzenlenen IDEX (International Defence Exhibition and Conferance) 2017'ye 4 aracı ile katılıyor. Bini aşkın firmanın 12 salon, 133 bin metrekare alanda yer alacağı Ortadoğu'nun en büyük savunma sanayi fuarında Otokar; kendi tasarımı olan ARMA 6x6, COBRA II, KAYA II'nin yanı sıra üstün hareket kabiliyeti ve mayın korumasıyla da ön plana çıkan yeni nesil paletli zırhlı araç TULPAR-S'i sergileyecek. Otokar ayrıca dünyanın en gelişmiş ana muharebe tankı ALTAY hakkında da katılımcılarla bilgi paylaşacak.Otokar.com.tr Adresinden Ayrılıyorsunuz

Şu anda başka bir web sitesine yönlendiriliyorsunuz. Devam etmek istiyor musunuz?

Evet Hayır