Menüye ulaşmak için tıklayınız İçeriğe ulaşmak için tıklayınız

Hisarlı'nın tercihi de Otokar Atlas

Hisarlı'nın tercihi de Otokar Atlas


Yük taşıma kapasitesi ve ekonomisi ile hafif kamyon pazarına hareket getiren Otokar Atlas, farklı üst yapı seçenekleri ile firmaların tercihi olmaya devam ediyor. Otokar, Hisarlı Platform Vinç Kiralama'ya 5 adet Atlas teslim etti.

Otokar'ın hafif kamyonu Atlas, yüksek istihap haddi ve segmentinin en yüksek taşıma kapasitesi ile farklı iş kollarında müşteriler tarafından tercih ediliyor. Son olarak Hisarlı Platform Vinç Kiralama tarafından satın alınan 5 adet uzun şasi Atlas firmaya teslim edildi.

Düzenlenen teslimata Hisarlı Platform Vinç Kiralama şirket yetkilisi Şaban Duran, Otokar Bölge Satış Yöneticisi Sebahattin Yılmaz ve Otokar yetkili bayisi Örnek Otomotiv Kamyon Satış Müdürü İlker Kuzu katıldı.

Otokar Atlas'ın uygun fiyat opsiyonu, kuru hava fren sistemi, şasi gücü ve azami yüklü ağırlığının 8.5 ton olması sebebiyle vinç uygulamasında tercih edildiğini belirten Şaban Duran, aracın aynı zamanda yakıt tasarrufu ve standart klima opsiyonu ile farklılaştığını belirtti.Otokar.com.tr Adresinden Ayrılıyorsunuz

Şu anda başka bir web sitesine yönlendiriliyorsunuz. Devam etmek istiyor musunuz?

Evet Hayır