Menüye ulaşmak için tıklayınız İçeriğe ulaşmak için tıklayınız

Erzincan yine Otokar dedi

Haberler


​Erzincan Halk Otobüsçüleri, yeni otobüs alımında yine memnun kaldıkları Otokar'ı tercih etti. 5 adet Otokar Sultan Maxi City otobüs, Erzincan Belediye binası önünde yapılan törenle teslim edildi.

Türkiye'nin otobüs pazarı lideri Otokar'ın Türkiye'nin en çok tercih edilen otobüsü SULTAN, SS23 No'lu Erzincan Kentiçi Ulaşım Kooperatifi bünyesinde toplu taşımacılıkta kullanılacak. Çağdaş ve modern yolculuk sunması nedeniyle büyük beğeni toplayan 5 adet Otokar Sultan Maxi City, 22 Aralık 2011, Perşembe günü yapılan törenle teslim edildi. Törene Erzincan Belediye Başkanı Yüksel Çakır, Erzincan Şöforler Odası Başkanı Bedir Limon, SS23 No'lu Erzincan Kentiçi Ulaşım Kooperatifi Başkanı Mehmet Albayrak, Otokar Bölge Satış Yöneticisi Erol Mertan ve Otokar yetkili satıcısı Atalay Otomotiv'den Ali Rıza Atalay katıldı.

Erzincan Belediyesi iki yıl önce yeni toplu taşıma sistemini devreye almış, Otokar, yeni yapılanma çerçevesinde Erzincan'a 55 adet Sultan City ve 5 adet Doruk LE teslim etmişti. Otobüslerden memnun kalan Erzincan esnafı, yeni alım için yine Otokar'ı tercih etti.

Erzincan Belediye Başkanı Yüksel Çakır hizmete soktukları yeni toplu taşıma sisteminin başarılı bir şekilde hizmet verdiğini ve yeni alınan Sultan otobüslerinin engelli taşımacılığına uygun yapısına dikkat çekerek "Bütün hizmetlerimizde mutlaka yurttaşlarımızın bütün farklılıkları ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak ele alınıyor. Bugün alınan otobüslerin tamamı aynı zamanda engelli yurttaşlarımızın gönül rahatlığıyla istifade edebilecekleri tasarıma ve konfora sahiptir. Bir kez daha kentimize, hemşerilerimize yürekten hayırlı olsun." diye konuştu. Erzincan Şöforler Odası Başkanı Bedir Limon, engelli taşımacılığa uygun küçük otobüslerin Erzincan'a hayırlı olmasını diledi SS23 No'lu Erzincan Kentiçi Ulaşım Kooperatifi Başkanı Mehmet Albayrak yaptığı konuşmada Otokar araçları ile halka en iyi hizmeti sunuyor olmaktan duydukları memnuniyeti belirtti.

Otokar araçlarının bugün Türkiye'nin en çok tercih edilen otobüsleri olduğunu belirten Otokar Bölge Satış Yöneticisi Erol Mertan, "Otokar olarak geniş ürün yelpazemiz sayesinde en uygun toplu taşıma çözümlerini sunuyoruz. Erzincan esnafının yeni araç alımında yine Otokar'ı tercih etmesi bizim için çok gurur verici. Türk mühendisi, türk işçisi tarafından tasarlanmış ve üretilmiş yeni araçların Erzincan halkına hayırlı olmasını temenni ediyoruz." diye konuştu.

Otokar SULTAN MAXI CITY hakkında

Otokar'ın şehiriçi toplu taşımacılık için özel olarak geliştirdiği Sultan Maxi City dayanıklılığı, düşük işletme maliyetleri, çevreci motoru dikkat çekiyor. Sultan Maxi City, düz arka zemini, arka alçalma özelliği ve engelli rampası ile engelli yolcu taşımacılığına da imkan sağlıyor. Geniş iç hacmi, yüksek tavanı, büyük camları ve rahat koltukları ile konforlu bir yolculuk sunarken tam kuru havalı ABS fren sistemi ve disk frenleri ile de güvenlikten ödün vermiyor.Otokar.com.tr Adresinden Ayrılıyorsunuz

Şu anda başka bir web sitesine yönlendiriliyorsunuz. Devam etmek istiyor musunuz?

Evet Hayır