Menüye ulaşmak için tıklayınız İçeriğe ulaşmak için tıklayınız

Otokar, geniş ürün yelpalzesi ile COMVEX Fuarı'nda

Haberler


5​0.kuruluş yılını kutlayan Otokar, dördüncüsü düzenlenen COMVEX İstanbul Ticari Araçlar, Otobüs ve Yan Sanayi Fuarı'nda Atlas ve Tempo araçlarını ilk kez bir fuarda görücüye çıkarıyor, treylerde yeni modellerini sergiliyor.

Son 2 yıldır Türkiye otobüs pazarı liderliğini koruyan Otokar, fuarda geçtiğimiz aylarda ürün ailesine eklediği ve kısa zamanda pazarda kabul gören otobüsü TEMPO'yu ilk kez sergiliyor.

TEMPO'nun yanısıra İstanbul yollarında sıklıkla boy gösteren KENT otobüsleri, Türkiye'nin en çok satılan orta ve küçük boy otobüsleri DORUK ve SULTAN ziyaretçilerle buluşuyor.

Otokar, yeni ürün ailesi ATLAS hafif kamyonu da ilk kez COMVEX'te sergiliyor. 8,5 tonluk ATLAS, taşıma kapasitesi, düşük işletme giderleri ile dikkat çekiyor. Fuarda ATLAS kamyonun kısa ve uzun şasi versiyonları farklı üst yapılar ile ziyaretçilere sunuluyor.

Otokar, fuarda iki yeni semi-treylerinin de lansmanını yapıyor. 2.80 metre iç yüksekliğe sahip yeni Mega Iceliner treylerini ve Maxi Kesit Semi-treyler Tanker'i ilk kez görücüye çıkarıyor.​​

​​


Otokar.com.tr Adresinden Ayrılıyorsunuz

Şu anda başka bir web sitesine yönlendiriliyorsunuz. Devam etmek istiyor musunuz?

Evet Hayır