Menüye ulaşmak için tıklayınız İçeriğe ulaşmak için tıklayınız

Otokar'dan Aytur Turizm'e 12 adet Sultan

Haberler


​Konfor ve ekonominin birarada sunulduğu Sultan otobüslerine olan talep devam ediyor. Otokar, Aytur Turizm'in filosunda ilk kez kullanılmak üzere 12 adet Sultan otobüs teslim etti.

Bir Koç Topluluğu şirketi olan Otokar'ın, küçük otobüs pazarının lideri olan Sultan serisi Türkiye'nin dört bir yanından talep görmeye devam ediyor. Son olarak 7 adet Sultan 140S ve 5 adet Sultan 140S Comfort olmak üzere toplam 12 adet Sultan otobüs Aytur Turizm'e teslim edildi. Araçlar Beşiktaş Belediyesi'nin personel ve servis taşımacılığı için kullanılacak.

Düzenlenen teslimat töreninde Otokar Genel Müdür Yardımcısı Basri Akgül, İç Pazar Ticari Araçlar Satış Müdürü Murat Tokatlı, Otobüs Satış Birim Yöneticisi Murat Torun, satışı gerçekleştiren Otokar Bayi Çavuşoğlu Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Kerim Civelek, Otobüs Satış Yöneticisi Alican Özkaya ve Aytur Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Kavalcı hazır bulundu. Törende Aytur Turizm'in Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Kavalcı, filolarına ilk kez Otokar marka araç aldıklarını ifade ederek, şoförlerin denemeleri ve Ar-Ge çalışmalarının ardından Otokar ile çalışmaya karar verdiklerini belirtti. Araçların 3 yıl boyunca Beşiktaş Belediyesi'nin himayesine verileceğini ifade eden Kavalcı, Sultan otobüslerin şehiriçi ve şehirlerarası taşımacılıkta kullanılacağını söyledi.

Sultan 140S

27 kişilik yolcu kapasiteli Sultan 140S, 140 BG motoruyla her türlü yol koşulunda üstün çekiş performansıyla, çevreci Euro 4 motoru, ABS fren sistemi ve ön arka disk frenleriyle şehiriçi trafiğinin ani dur-kalkları sırasında güvenli yolculuk sunuyor.

Sultan 140S Comfort

Daha fazla konfor arayanlar için ideal iş ortağı olan Sultan 140S Comfort, iç ve dış görünümüyle çok şık ve modern. 140 BG motoruyla her türlü yol koşulunda üstün çekiş performansıyla gücüne güç katan Sultan 140S Comfort, çevreci yeni Euro 4 motoru, ABS fren sistemi ve ön arka disk frenleriyle şehiriçi trafiğinin ani dur-kalkları sırasında güvenli yolculuk sunuyor. Sultan 140S Comfort deri koltuk başları, buzdolabı, hostes koltuğu, kapalı devre müzik ve anons sistemi, LCD ekran, DVD oynatıcı, MP3 çalarıyla üstün konfor sunuyor.Otokar.com.tr Adresinden Ayrılıyorsunuz

Şu anda başka bir web sitesine yönlendiriliyorsunuz. Devam etmek istiyor musunuz?

Evet Hayır