Menüye ulaşmak için tıklayınız İçeriğe ulaşmak için tıklayınız

AtlasJet'in tercihi Doruk 215T

Haberler


​​Otokar'ın şehirlerarası ve turizm yolcu taşımacılığı için tasarlayıp ürettiği 3 adet Doruk 215T, AtlasJet yolcuları için İzmir Adnan Menderes'den Bornova-Manisa-Selçuk-Kuşadası-Aydın il ve ilçelerine ücretsiz servis hizmeti amacıyla kullanılacak.

Bir Koç Topluluğu şirketi olan Otokar'ın, şehirlerarası ve turizm yolcu taşımacılığı için geliştirdiği Doruk 215T, yarattığı memnuniyet ve değişik stratejilere uygun yapısıyla Türkiye'nin farklı şehirlerinden talep görmeye devam ediyor. Son olarak AtlasJet, ücretsiz yolcu taşımacılığı hizmeti için ödüllü Doruk 215T'yi tercih etti. Araçlar, Öner Seyahat'e teslim edildi. Firma tarafından alınan 3 adet Doruk 215T, Atlas Jet'in yolcu taşımacılığı için hizmet verecek. Otobüsler, AtlasJet yolcularını İzmir Adnan Menderes Havalimanı'dan Bornova-Manisa-Selçuk-Kuşadası-Aydın il ve ilçelerine ücretsiz olarak taşıyacak.

Otokar'ın stratejisi bir kez daha doğrulandı

Otokar'ın Doruk için pazar stratejilerinden birini de gelişen havayolu taşımacılığına paralel olarak araçların şehirlerarası servis taşımacılığında kullanılması oluşturuyor. Otokar Doruk araçlarıyla ayrıca turizmde yakın il ve ilçelerde konforlu ve ekonomik taşımacılık yapılmasına olanak vermeyi de amaçlıyor. Bu nedenle az yolcu kapasiteli, ekonomik ve konforlu bir yapıda üretilen Doruk 215T; yoğun olmayan, kısa mesafeli turizm taşımacılığında ekonomik ve konforlu bir çözüm sunuyor. Doruk 215T aracının Atlas Jet'in şehirlerarası yolcu taşımacılığında kullanılacak olması; Otokar'ın ne kadar doğru bir araç konsepti geliştirdiğini bir kez daha ortaya koyuyor.

Doruk, aynı zamanda Otokar'ın ödüllü ürün serisi olma özelliğini taşıyor. Doruk otobüsününün turizm modeli, Ekim 2009 tarihinde Belçika'da düzenlenen Busworld 2009 Kortrijk Otobüs Fuarı'nda "orta boy otobüs" kategorisinde Avrupa'nın en büyük ödülü "Grand Award"u kazanmıştı. Otobüs alanında Avrupa'nın en prestijli ödüllerinden biri olan bu ödül, ilk kez bir Türk markasına verilmişti.

Doruk 215T'nin özellikleri

Doruk 215T'nin güçlü Euro4 model motoru, geleceğin teknolojisini sunarken daha az yakıt tüketimi ve temiz bir dünya sözü veriyor. Doruk 215T, 4 silindirli 215HP gücündeki motoru sayesinde yakıt tüketimini en aza indiriyor ve işletme maliyetlerini makul bir seviyeye getirmek için önemli bir avantaj yaratıyor. Doruk 215T 39 + 1 + 1'lik yolcu kapasitesi, şehirlerarası taşımacılığa uygun yolcu konforu, 5,5 metreküplük geniş bagaj hacmi ve 10 metre uzunluğu ile benzersiz bir performans için tasarlandı.Otokar.com.tr Adresinden Ayrılıyorsunuz

Şu anda başka bir web sitesine yönlendiriliyorsunuz. Devam etmek istiyor musunuz?

Evet Hayır