Menüye ulaşmak için tıklayınız İçeriğe ulaşmak için tıklayınız

Arkas, Sektörün Öncüsü Otokar'ı Tercih Etti

Haberler


Arkas Ulaştırma, sektörün öncüsü Otokar ile yola devam etmeyi tercih etti. İşbirlikteliğin ilk adımı olan 14 adet Otokar marka semi-treyler Arkas Ulaştırma'ya teslim edildi.

Koç Topluluğu şirketi olan ve treyler alanında ilklere imza atan Otokar'ın araçları lider lojistik firmalarının öncelikli tercihi olmaya devam ediyor. Daha önce de Otokar araçlarını kullanan ve son derece memnun kalan Arkas Ulaştırma'nın genişlettiği filosu için tercihi yine Otokar oldu. Arkas Ulaştırma'ya 14 adet Otokar marka treyler Otokar- Arifiye tesislerinde yapılan törenle teslim edildi.

Otokar-Arifiye tesislerinde yapılan teslimatta 9 adet Konteyner Taşıyıcı ve 5 adet Platform Rulo Taşıyıcı olmak üzere iki ayrı özellikte araç grubu teslim edildi. Arkas Ulaştırma Genel Müdürü Cenk Ergen, Arkas Otomotiv Yönetim Kurulu üyesi Marek Penzo ve Arkas Otomotiv Servis ve Tic. A.Ş. Satış Müdürü Orhan Genel'in yer aldığı grubu, Otokar İç Pazar Ticari Araç Satış Müdürü Murat Tokatlı ağırladı. Murat Tokatlı, Otokar'ın günden güne çeşitlenerek gelişen ve büyüyen ürün ailesinin; treyler, otobüs ve zırhlı araç üretiminde teknolojinin en son imkanlarının kullanıldığı üretim tesislerinin; Avrupa'da sayılı firmanın sahip olduğu arge imkanlarının; iç ve dış pazarlardaki yükselen Otokar pazar paylarının anlatıldığı kapsamlı bir sunuş yaptı. Sunumun ardından Otokar üretim tesisleri gezildi ve ürünler yakındna tanıtıldı.

Murat Tokatlı'nın teşekkür plaketlerini sunuşu ile devam eden teslimat töreninde, ilk sözü alan Arkas Ulaştırma Genel Müdürü Cenk Ergen; "Sektöründe en uzman kuruluşların başında gelen Otokar ile geçmişten gelen işbirliliğinin gelişerek büyümesine vesile olan bu yeni projede birlikte yürümekten mutluyuz. Rakiplerine göre üstün Ar-Ge kabiliyeti sayesinde konusunda öncü kuruluş olmayı başarmış, kaliteye verdiği önemi üretimin her aşamasında titizlikle uygulamasından dolayı, tercihimizin doğruluğunu pekiştirmiştir. Otokar'ın, ihtiyaçların ve beklentilerin günden güne arttığı satış sonrası hizmetler konusunda da gelişerek büyüyen yaygın servis ağı ve hizmet kalitesinden de oldukça memnunuz" dedi. Cenk Ergen sözlerine; "Arkas Ulaştırma olarak, müşterilerimizin konteyner karayolu taşımalarındaki beklentilerini hızlı, rekabetçi ve kalıcı müşteri memnuniyeti yaratarak hizmetler sunmak üzere çalışıyoruz. Bu hizmeti en iyi şekilde vermek için de farklı taşımacılık

ihtiyaçlarına hitap eden ürünlerine ihtiyaç duyuyoruz. Büyüyen filomuz için, geniş ürün yelpazesi ve ihtiyaçlara uygun çözümler sunan yaklaşımı ve biraz önce belirttiğim özelliklerinden dolayı yine Otokar'ı tercih ettik." diyerek tamamladı.

Arkas Otomotiv yönetim kurulu üyesi Marek Penzo ise yaptığı konuşmada; "Arkas, uluslararası taşımacılık sektöründe deneyimin, güvenilirliğin ve öncülüğün simgesi haline gelmiştir. Bugün Arkas çatısı altında yer alan 43 şirket, uluslararası deniz, kara, hava ve demiryolu taşımacılığından, tamamlayıcı lojistik hizmetlere, liman işletmesinden armatörlük ve gemi işletmeciliğine birçok alanda faaliyetlerini sürdürüyor. Arkas olarak köklü, güvenilir, müşteri odaklı iş ortakları ile çalışmak bizim için önemli. Türkiye ve hatta dünya ticari araç pazarındaki yeri ve değeri tescillenmiş olan Koç Topluluğu şirketlerinden Otokar ile geçmişe dayanan işbirliğimizin 2009 Ağustos ayı ile birlikte treyler bayiliği düzeyine taşınmasından dolayı oldukça memnunuz. Otokar ve Arkas'ın, Arkas Otomotiv'de treyler bayiliği ile başlayan iş ortaklığını bugün Arkas Ulaştırma'nın genişleyen filosuna taşıyoruz. Gerek yeni araçlarımız için, gerekse Arkas Otomotiv'in bayiliği için Otokar'ı tercih ederek doğru bir adım attığımıza inanıyoruz. Geniş ürün yelpazesi, üstün Ar-Ge ve mühendislik kabiliyeti, konusunda uzman satış kadrosu ve etkin ve zamanında sunduğu hizmetler ile satış sonrasındaki çözümleri ile sektörün lider bir kuruluşu olmayı başarmış bir kurum ile emin adımlarla yürümekten mutluyuz" dedi.

Otokar İç Pazar Ticari Araçlar Satış Müdürü Murat Tokatlı da Arkas Grubu ile işortaklıklarından duyduğu memnuniyeti dile getirerek sözlerine şöyle devam etti: "Arkas Grubu gibi, bizim için de müşteri memnuniyeti ve ihtiyaçları her zaman ön planda olmuştur. Geniş ürün yelpazemiz ile müşterilerimizin kullanım alanlarına uygun araçları rekabetçi bir yapıda sunuyoruz. Arkas Otomotiv ile Ege Bölgesindeki etkinliğimizi daha da arttıracağız. Arkas Ulaştırma, yine referanslarımız arasında önemli bir yer tutacak. Sektörün konusunda öncü ve uzman bir kuruluşunun aynı şekilde sektörün uzman ve öncü bir kuruluşu ile işbirliği yapmasını çok anlamlı ve önemli buluyorum. Yeni araçların Arkas Ulaştırma için hayırlı olmasını diliyorum."Otokar.com.tr Adresinden Ayrılıyorsunuz

Şu anda başka bir web sitesine yönlendiriliyorsunuz. Devam etmek istiyor musunuz?

Evet Hayır