Menüye ulaşmak için tıklayınız İçeriğe ulaşmak için tıklayınız

Otokar'dan Anex Tur'a 2 adet Doruk 215T...

Haberler


Otokar'ın şehirlerarası ve turizm yolcu taşımacılığı için tasarlayıp ürettiği Doruk 215T, Anex Tur firması tarafından tercih edildi. 2 adet Doruk 215T, Anex Tur'a gerçekleşen törenle teslim edildi.

Bir Koç Topluluğu şirketi olan Otokar tarafından, şehirlerarası ve turizm yolcu taşımacılığına yönelik üretilen Doruk 215T, turizm sektöründe faaliyet gösteren firmaların tercihi olmaya devam ediyor. Antalya'da turizm taşımacılığı alanında hizmet veren Anex Tur, filosuna 2 adet Doruk 215T araç ekledi.

Düzenlenen teslimat törenine Anex Tur Operasyon Müdürü Fehmi Bilmez, Genel Koordinatör Mehmet Hasan Güneysu, Otokar Yetkili Bayisi Mit Oto'nun sahibi Mitat Yıldırım, Satış Müdürü Kemal Kaçar ve Otokar Bölge Satış Yöneticisi Tanju Paker katıldı. Anex Tur yetkilileri teslimat töreninde yakın zamanda yeni Otokar araçlarını filolarına eklemek istediklerini belirttiler. Teslim edilen araçlar Antalya'da turizm taşımacılığında kullanılacak.

10 Metrelik Doruk 215T konforu

Geçtiğimiz yıl Avrupa'da "Grand Award - Büyük Ödül" kazanan Doruk 215T, Otokar tarafından şehirlerarası ve turizm taşımacılığına yönelik en uygun çözüm sunmak üzere tasarlandı. Doruk 215T, üstün teknolojik özellikleri, tasarımı ve konforuyla yolcularına keyifli seyahat imkanı tanıyor. 10 metrelik Doruk 215T, konforu ve ekonomikliği ile turizm taşımacılarının gözdesi.

Ayrıca Doruk 215T'nin güçlü Euro4 model motoru ile geleceğin teknolojisini sunarken daha az yakıt tüketimi ve temiz bir dünya sözü veriyor. Doruk 215T, 4 silindirli 215HP gücündeki motoru sayesinde yakıt tüketimini en aza indiriyor ve işletme maliyetlerini makul bir seviyeye getirmek için önemli bir avantaj yaratıyor. Doruk 215T 39 + 1 + 1'lik yolcu kapasitesi, şehirlerarası taşımacılığa uygun yolcu konforu, 5,5 metreküplük geniş bagaj hacmi ve 10 metre uzunluğu ile benzersiz bir performans sunuyor.Otokar.com.tr Adresinden Ayrılıyorsunuz

Şu anda başka bir web sitesine yönlendiriliyorsunuz. Devam etmek istiyor musunuz?

Evet Hayır