Menüye ulaşmak için tıklayınız İçeriğe ulaşmak için tıklayınız

Aker'in tercihi Otokar Doruk

Haberler


Aker Otobüs İşletmesi A.Ş., 5 adet Doruk 215T otobüsü Otokar Antalya Bayisi Mit Otomotiv'den teslim aldı.

Bir Koç Topluluğu şirketi olan Otokar'ın, şehirlerarası ve turizm yolcu taşımacılığı için geliştirdiği ve Busworld 2009 Kortrijk Otobüs Fuarı'nda "orta boy otobüs" kategorisinde Avrupa'nın en büyük ödülü "Grand Award" kazanan 10 metrelik otobüsü Doruk 215T teslimatları hız kesmeden devam ediyor. Turizm ve servis taşımacılığı yapan Aker Otobüs İşletmesi A.Ş.'ye 5 adet Doruk 215T Otokar Antalya Bayisi Mit Otomotiv tarafından teslim edildi.

Mit Otomotiv'de düzenlenen teslimat töreninde Mit Otomotiv'in sahibi Mitat Yıldırım ve Osman Yıldırım, otobüsleri Aker Otobüs İşletmesi A.Ş.'nin sahibi Halil Ak ve Cengiz Gayret'e teslim etti. Teslimat töreninde Otokar Genel Müdür Yardımcısı Basri Akgül ve Otokar Bölge Satış Yöneticisi Tanju Paker de yer aldı.

Teslimat töreninde konuşan Mitat Yıldırım, Aker Otobüs İşletmesi A.Ş.'nin kendilerini tercih ettiği için mutlu olduklarını belirterek, "Turizmin yeni yüzü olan Doruk 215T konforunun yanı sıra güvenli bir otobüs" dedi. Aker Otobüs İşletmesi A.Ş.'nin sahibi Halil Ak ise "2010 model 5 adet Doruk 215T ile hizmet kalitemize verdiğimiz önemi göstermiş oluyoruz" dedi.

10 Metrelik Doruk 215T konforu

Otokar'ın Türk tasarımcıları ve mühendisleri tarafından Türkiye şartlarına uygun geliştiren araçları, kullanıcılarına büyük avantajlar sağlıyor. Doruk 215T modeli, şehirlerarası ve turizm taşımacılığına yönelik en uygun çözüm sunmak üzere tasarlandı. Doruk 215T, üstün teknolojik özellikleri, tasarımı ve konforuyla yolcularına keyifli seyahat imkanı tanıyor. Ayrıca Doruk 215T'nin güçlü Euro4 model motoru ile geleceğin teknolojisini sunarken daha az yakıt tüketimi ve temiz bir dünya sözü veriyor. Doruk 215T, 4 silindirli 215HP gücündeki motoru sayesinde yakıt tüketimini en aza indiriyor ve işletme maliyetlerini makul bir seviyeye getirmek için önemli bir avantaj yaratıyor. Doruk 215T 39 + 1 + 1'lik yolcu kapasitesi, şehirlerarası taşımacılığa uygun yolcu konforu, 5,5 metreküplük geniş bagaj hacmi ve 10 metre uzunluğu ile benzersiz bir performans sunuyor.Otokar.com.tr Adresinden Ayrılıyorsunuz

Şu anda başka bir web sitesine yönlendiriliyorsunuz. Devam etmek istiyor musunuz?

Evet Hayır