Menüye ulaşmak için tıklayınız İçeriğe ulaşmak için tıklayınız

Yüksek konforlu 140S VIP Erzurum yollarında

Haberler


​Yenilenen yapısıyla büyük ilgi gören Sultan serisine yoğun talep devam ediyor. Erzurum İl Milli Eğitim Müdürlüğü, araç parkına Otokar'ın yolcularına yüksek konfor sunmak isteyenler için tasarladığı Sultan 140S VIP modelini ekledi.

Otokar'ın, Türkiye'deki küçük otobüs pazarının lideri olan Sultan serisi Türkiye'nin dört bir yanından talep görmeye devam ediyor. Sultan'a en çok ilgi gösteren yerlerden biri de Doğu Anadolu Bölgesi'nin önemli merkezlerinden Erzurum. Geçtiğimiz ay içinde 1 adet Euro 4 motorlu Sultan 140S VIP, Erzurum İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne teslim edildi.

Düzenlenen teslimat töreninde Otokar Erzurum Yetkili Servisi Oto Güleryüz'den Osman Çalmaşur ve Otokar Samsun Yetkili Satıcısı İlk-El Koll. Şti. Satış Müdürü İbrahim Akkaya hazır bulundu. Erzurum İl Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri, teslimat töreninde Sultan 140S VIP'ten oldukça memnun olduklarını söylediler. Erzurum İl Milli Eğitim Müdürlüğü, 2009 yılında da 1 adet Sultan almıştı.

Sultan 140S VIP özellikleri

Sultan serisinin yüksek konfor sunan aracı 140S VIP, 140 BG motor ile sunuluyor. 27 + 1 + 1 kişilik yolcu kapasiteli, kendine özel donanım paketiyle diğer araçlar arasında kendini hemen gösteriyor. Geri görüş kamerası ve monitöründen navigasyon paketine, ilave uzun farlı özel tampondan metalik boyaya ve çift cam kullanımına kadar birçok özelliğiyle farklılaşan Sultan 140S VIP'de Intercooler Turbo Dizel Euro 4 motor kullanılıyor. Aracın içinde 45 litrelik su ısıtıcılı buzdolabı ve özel tasarım ACTİA marka LCD monitör ve DVD oynatıcı bölümü de bulunuyor.Otokar.com.tr Adresinden Ayrılıyorsunuz

Şu anda başka bir web sitesine yönlendiriliyorsunuz. Devam etmek istiyor musunuz?

Evet Hayır